Konopná směs - CBD

290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Odvary, výluhy, obklady. 25g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs je vhodná na odvary, výluhy, obklady.

Dávkování: 1 čajová lžička na 0,25-0,3 l. Zalít vroucí vodou a nechat 3 minuty louhovat.

Z konopí pěstovaného v Českém Ráji. Směs obsahuje paličky CBD konopí. Ručně sklizené, sušené přirozeně za optimální teploty a vlhkosti s láskyplnou péčí. Testováno na rodině a kamarádech.

 

Velká síť prodejních a výdejních míst, kterou stále rozšiřujeme. Místa, kde naše produkty pořídíte: Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mnichovo Hradiště, Vyskeř. Detailní aktualizovaný seznam a mapu míst neleznete zde.

 

Pozor: Konopí, jako každá bylinka nejen pomáhá, ale může mít i vedlejší účinky nebo interakce s léky. Ať budete s konopím dělat cokoliv, začněte pomalu a nejdřív se ptejte, hledejte informace. Ledasco o konopí se můžete dozvědět i v našich konopných zajímavostech.

Pokud jste se nedozvěděli to, co jste potřebovali, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Buďto klikněte, vpravo od obrázku na ikonu "Zeptat se" a napište nám vzkaz. Nebo zavolejte na 774 073 771. Za Vaše dotazy budeme rádi :-)

 

Slouží pouze jako sběratelský předmět. Není určeno ke kouření ani přímé konzumaci. Produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.

Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neobsahuje těžké kovy, pesticidy ani jiné škodlivé látky. Obsahuje stopové množství THC.

 

#Caj #Čaj